Kur mēs esam?

Par mums

SIA „Cartex Latvia” kopš 2006.gada veiksmīgi darbojas latvijas tirgū un pieteicis sevi kā stabilu uzņēmumu, kurš patērētājiem piedāvā dažāda veida automašīnu tekstilizstrādājumus.

Uzņēmuma darbības veids ir tekstilizstrādājumu ražošana un to realizācija gan vietējā tirgū, gan ārpus Latvijas robežām. Mēs šujam augstas kavlitātes automašīnu sēdekļu pārvalkus, automašīnu tekstila paklājus, tālbraucēju automašīnu tekstilizstrādājumus, tajā skaitā aizkarus, gultas pārvalkus, spilvenus, motora pārsegus. Izstrādājumi lieliski derēs jebkuram auto, jo tiek piegriezti pēc atbilstošām piegrieznēm. Uzņēmumā glabājās vairāk kā 3000 dažādu piegriežņu, kuras ir taisītas un saglabātas visa uzņēmuma darbības laikā un joprojām tiek papildinātas ar jaunākajiem modeļiem.

Lai nodrošinātu Eiropas standartiem atbilstošu preču kvalitāti, izejvielas tiek iepirktas no Eiropas valstīm un ražotas Latvijā. Sēdekļu pārvalku audums tiek iepirkts no Turcijas, tepiķu audums – no Beļģijas un Holandes. Citus nepieciešamos izejmateriālus iepērk no Polijas, Itālijas un Dānijas. Iepakojuma materiālu – kastes un plastmasas maisus, kā arī diegus, luversus un rāvējslēdzējus, iepērkam tepat Latvijā.

Mēs esam pateicīgi saviem klientiem, ka uzņēmums ar katru gadu attīstās un kļūst atpazīstamāks, to var teikt tāpēc, ka jūtami ir palielinājies pieprasījums pēc mūsu piedāvātajām precēm. Nereti klienti atzīst, ka ir patīkami iegādāties preci apzinoties, ka pasūtījuši sēdekļa pārvalku un paklājus tieši savai automašīnai.

Ļoti pieprasīts pakalpojums (preču personalizācija) ir logo izšūšana uz pārvalkiem vai paklājiem, jo piedāvājumā ir dažādu krāsu, šriftu un izmēru logo. Uzņēmums specializējies arī automašīnu salona, t.i. sēdekļu apdares, jumtu labošanā, jeb restaurācijā, kā arī jauna salona pārvilkšanā. Šo pakalpojumu nodrošina darbinieks, kurš praktizējies un strādājis Dānijā auto salonā. Ar iegūto pieredzi un iemaņām speciālists var realizēt sekmīgu darbību arī šeit, Latvijā SIA „Cartex Latvia” uzņēmumā. SIA “Cartex Latvia” piedāvā Vācu firmas “Petex” produkciju: universālos sēdekļu pārvalkus un gumijas paklājus automašīnu saloniem un bagāžas nodalījumiem, kā arī ir oficiālais dīleris Latvijā un Baltijas valstīs RECARO bērnu autokrēsliņiem un ratiem.