Cartex.lv
Cartex.lv

Auduma paklāji salonam

Zīmols: Cartex Modelis: rillet
Paklāju komplekts , kas satāv no 4 detaļām. Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm. 1. Ir pieejami tikai antrazit krāsā. 2. Tepiķiem ir iestrād..
50.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 8.68
Zīmols: Cartex Modelis: luxus velūrs
Paklāju komplekts , kas satāv no 4 detaļām. Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm. 1. Var izvēlēties auduma krāsu (melns, antrazīts). 2. Tepiķiem ir iest..
55.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 9.55
Zīmols: Cartex Modelis: mallorca
Paklāju komplekts , kas satāv no 4 detaļām. Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm. 1. Var izvēlēties auduma krāsu (melns, antrazīts). 2. Tepiķiem ir iestrādā..
33.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 5.73
Zīmols: Cartex Modelis: carlux
Paklāju komplekts , kas satāv no 4 detaļām. Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm. 1. Var izvēlēties auduma krāsu (melns, antrazīts - melns ar baltu sajaukumā). 2. Tepiķiem ir iestrādāti oriģ..
28.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 4.86
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)