Cartex.lv
Cartex.lv

Gumijas paklāji

Zīmols: Petex Modelis: PetexGumijas
Augstas kvalitātes Vācu firmas Petex gumijas paklāji no mīkstas gumijas, kas nodrošina to, ka ziemā gumija neplaisās. Paklājiem nav pievienota PVC līme, tādēļ nerada gumijas smaku. perfekti der šim modelim gan priekšējās, gan aizmugurējās tepiķa detaļas, tepiķim ir augstas ārmalas, kas netīrumus not..
35.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 6.07
Zīmols: Rigum Modelis:
Plastmasas vanniņa Augstas kvalitātes Čehu firmas Rigum gumijas a/m bagāžnieku paklāji no mīkstas plastmasas, kas nodrošina to, ka ziemā tepiķi neplaisās. Paklājiem ir vanniņas forma (paceltas ārmalas uz augšu). Paklājiem nav pievienota PVC līme, kura rada gumijas smaku...
40.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 6.94
Zīmols: Rigum Modelis:
Augstas kvalitātes Čehu firmas Rigum gumijas paklāji no mīkstas gumijas, kas nodrošina to, ka ziemā gumija neplaisās. Paklājiem nav pievienota PVC līme, tādēļ nerada gumijas smaku. perfekti der šim modelim gan priekšējās, gan aizmugurējās tepiķa detaļas, tepiķim ir augstas ārmalas, kas netīrumus not..
35.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 6.07
Zīmols: Petex Modelis: plastmasas vai gumijas vanniņa automašīnas bagāžniekam
Plastmasas vai gumijas vanniņa pēc Jūsu auto modeļa. Piedāvājam Poļu firmas Rezaw Plast gumijas bagāžnieku vanniņas no mīkstas plastmasas, kas nodrošina to..
45.00€
Cena norādīta ar PVN 21% : 7.81
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)