Menu
Your Cart

Recaro Salia Elite I-size-Prime mat black

Recaro Salia Elite I-size-Prime mat black
-39 %
 Recaro Salia Elite I-size apvieno visas bērnu sēdeklīša priekšrocības ar pilnvērtīga reboarder sēdekļa drošību un komfortu vecākiem bērniem, pateicoties 2,9 kg vieglajam bērnu sēdeklim un bērnu sēdeklim. Izmantojot RECARO jauninājumu, vecāki ikdienu var elastīgi izplānot un mazos ērti un droši transportēt visās situācijās. Inovācija 2 vienā kā pirmais autokrēsliņš pasaulē Salia Elite apvieno bērnu sēdeklīti un bērnu sēdeklīti vienā. Sēdeklī ir iebūvētas visas ar drošību saistītās funkcijas. Tāpēc mūsu drošais universālais autokrēsls ārpus automašīnas ir tikai 2,9 kg viegls. 360 grādu rotācijas funkcija, bērnu sēdeklīti var pagriezt par 360 grādiem tikai ar vienu roku. Droša un ergonomiska mazuļa ievietošana un izņemšana, ātra un bez stresa izņemšana, un atsprādzēšana. 

Uzlabota sānu aizsardzība (ASP)

Integrētos aizsargus var ātri un viegli salocīt durvju pusē. Iestrādātās sānu malas sānu trieciena gadījumā enerģijas absorbētāji samazina trieciena spēku, kas ietekmētu bērnu. Bērnu sēdekļa, sēdekļa struktūras un sānu spārnu kombinācija nodrošina trīskāršu sānu trieciena aizsardzību jebkurā automašīnā.

 

i-izmērs

Pretimbraukšanas pozīcija, optimizēta sānu trieciena aizsardzība un intuitīvā ISOFIX uzstādīšana piedāvā mazajiem pētniekiem aizmugurējā sēdeklī maksimālu drošību. Sadursmes gadījumā braucot pretējā braukšanas virziena pozīcijā, spēki tiek sadalīti pa visu ķermeni, tādējādi aizsargājot jutīgo galvas un kakla zonu. Bērnu sēdeklītis atbilst stingrajiem drošības standartiem saskaņā ar ANO R129.

 

Regulējams galvas balsts ar izstrādātu integrētu jostas sistēmu.

Bērnu augšanas dēļ bērniem ir būtisks ergonomiskais komforts. Ar optimizētu jostas sistēmu, bērnu sēdeklīša regulējamais augstums ar integrētu jostas sistēmu nodrošina maksimālu sēdēšanas komfortu, atbalsta veselīgu stāju un palielina drošību katrā braucienā.

 

Ceļojumu sistēma

Braukšanas laikā ļaujiet mazulim turpināt gulēt: Pateicoties piemērotiem RECARO bērnu autokrēsliņu adapteriem, ir iespējama ātra pāreja no automašīnas uz ratiņiem (var iegādāties atsevišķi) - šī priekšrocība ļauj bez stresa pārvietoties visās ikdienas situācijās.

 

Droši argumenti katram braucienam

 

    Piecu punktu jostas sistēma: Jostas intuitīvā un centrālā regulēšana ar HERO jostas vadotni nodrošina bērna drošu un ērtu sēdēšanu krēsliņā

    Regulēšana ar vienu roku: Darbība ar vienu roku piedāvā ērtu un līdzenu atpūtas stāvokli, braucot braukšanas virzienā un pretī (3 pozīcijas)           Jaundzimušā ieliktnis: Bērnu sēdekļa mainīgais jaundzimušā ieliktnis piedāvā mazulim plakanu un ergonomisku guļus stāvokli

     Gaisa plūsma: Pasīvā gaisa cirkulācijas sistēma padara sēdēšanu ilgu laiku īpaši patīkamu

    Sēdekļa putas: Lieliski pielāgojas bērna ķermeņa formai un piedāvā maksimālu komfortu

    Rādītāji pamatnē: Uzreiz parādīs, vai viss ir pareizi uzstādīts, un dos zaļu gaismu

    ISOFIX instalēšana ar vienu klikšķi: Vienkārša un droša integrēta Isofix pamatnes uzstādīšana ar vienu klikšķi bez automašīnas jostas

 

    Pārklātas jostas mēles: samazinās karstumā sakarsušās dzelzs sprādzes vasarā - tāpēc jutīgā bērna āda netiek ievainota

    Galvas balsts ar regulējamu augstumu ar integrētu jostas vadotni: Bērnu sēdeklītis piedāvā vienkāršu, individuālu pielāgošanos augošajam bērnam un tādējādi atbalsta ergonomisku sēdus stāvokli

    Atmiņas putas (foam memory) galvas balstā: Ērts bērnam, kā arī īpaši triecienu un triecienu absorbējošs

    Patentēta HERO jostu sistēma: jostu sistēma, kas sastāv no plecu spilventiņiem, plecu siksnām un galvas balstiem, novērš bērna izkrišanu no sēdekļa un saspīlējumu braukšanas laikā.

Kas ir Isofix?

ISOFIX ir visā pasaulē standartizēta sistēma (ISO 13216 standarts) bērnu automašīnu sēdekļu piestiprināšanai transportlīdzekļos ar vienu klikšķi. Tas atvieglo uzstādīšanu transportlīdzeklī un samazina nepareizas uzstādīšanas iespēju. Bērna autokrēsliņš ir vienkārši piestiprināts pie transportlīdzekļa Isofix stiprinājumiem, nodrošinot lielāku aizsardzību jūsu bērnam. Isofix bērnu sēdeklīšus ir ļoti viegli un ātri piestiprināt pie automašīnas - ietaupot jūsu laiku un nodrošinot drošību.

Kas ir i-Size?

i-Size jeb ECE R-129 ir jaunā bērnu sēdekļu regula, kas aizstāj veco ECE 44/04. Tajā teikts, ka bērnu sēdeklīšu klasifikācija dažādās grupās vairs nav balstīta uz kilogramiem, bet gan uz bērna augumu. Turklāt lietošana kopā ar Isofix kļūst obligāta uzstādīšanas laikā (1. fāze, izņemot bērnu sēdeklīšus un 2. posmu), kas ne tikai atvieglo uzstādīšanu, bet arī nodrošina lielāku drošību.

 

Mūsdienās daudziem transportlīdzekļiem jau ir i-Size sistēmas. Lietošanas pamācībā varat uzzināt, vai jūsu transportlīdzeklis ir piemērots arī i-Size.