Menu
Your Cart

Cartex

Zīmols: Cartex
carlux audums a/m auduma paklājs no kvalitatīva paklājauduma. Komplektā ietilpst : vadītāja detaļa, blakussēdētāja detaļa un vidus daļas detaļa. Lai veiktu pasūtījumu, jums jāzvana vai jāraksta administrācijai, nosaucot automašīnas modeli, gadu, ātrumkārbas veidu...
17,00€
Zīmols: Cartex
Smago automašīnu priekšējā loga augšējais fringls. Izmēri 12 x 250cm. Izgatavots no bieza samta auduma ar dažādu krāsu mežģīni.Pieejamās opcijas:1.1 melns fringls ar baltas krāsas mežģīni1.2 melns fringls ar zelta krāsas mežģīni1.3 melns fringls ar sudraba krāsas mežģīni1.4 melns fringls ar zilas kr..
18,00€
Zīmols: Cartex Kods: carlux
Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķauduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm - var izvēlēties auduma krāsu (melns, antrazīts - melns ar baltu sajaukumā).Pasūtījums tiks piegādāts nedēļas laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas...
30,00€
Zīmols: Cartex Kods: 40060-31
automašīnas gultas pārklājs no kvalitatīva samta auduma. 220x190cm.Pieejamās krāsas:melns zils sarkans zaļš Pieejamās mežģīņu krāsas:balta  pelēka (sudraba) dzeltena (zelta) zila sarkana..
40,00€
Zīmols: Cartex Kods: 40041-20
Kvalitatīvi samta aizkari, ražoti Latvijā pēc Dāņu pasūtītāju parauga. Aizkari paredzēti visiem smagajiem auto kā aizkari, kas nodala salonu no gultasvietas. Komplektā ir 3 detaļas. Pieejamās krāsas:sarkana, zila, melnaPieejamās mežģīnes krāsas:balta, pelēka (sudraba), dzeltena (zelta), sarkana, zil..
75,00€
Zīmols: Cartex Kods: 40041-31
Kvalitatīvi samta aizkari, ražoti Latvijā pēc Dāņu pasūtītāju parauga. Aizkari paredzēti visiem smagajiem auto kā priekšējie logu aizkari. Komplektā ir 2 detaļas. Aizkaru augstums 102 cm un 122 cm (pēc vajadzības)Aizkaru izmērus var uzšūt arī pēc jūsu vēlmēm.Pieejāmās aizkaru auduma krāsas:zila, sar..
75,00€
Zīmols: Cartex Kods: Mallorca
Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķauduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm - auduma krāsa melna. Pasūtījums tiks piegādāts nedēļas laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas...
35,00€
Zīmols: Cartex Kods: rillet
Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no bieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm - auduma krāsa antrazīts. Tepiķiem ir iestrādāti oriģinālie stiprinājumi, ja tādi ir paredzēti. Pasūtījums tiks piegādāts nedēļas laikā no pasūtījuma saņemšanas die..
50,00€
Zīmols: Cartex Kods: luxus velūrs
Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no īpaši bieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem. Pieejama krāsa - melna, pelēka, bēša. Tepiķiem ir iestrādāti oriģinālie stiprinājumi, ja tādi ir paredzēti, dubultā auduma vai gumijas plāksne šofera tepiķim, lai papēža vietā ner..
55,00€
Zīmols: Cartex Kods: cartuft
4 detaļas Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no bieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm - auduma krāsa tikai melna. Tepiķiem ir iestrādāti oriģinālie stiprinājumi, ja tādi ir paredzēti, dubultā auduma vai gumijas plāksne šofera puses tepiķim,..
33,00€
Zīmols: Cartex Kods: Mallorca
Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķauduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm - auduma krāsa melna. Pasūtījums tiks piegādāts nedēļas laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas...
35,00€
Zīmols: Cartex Kods: carlux
4 detaļas Kvalitatīvi a/m auduma paklāji no pabieza un kvalitatīva tepiķa auduma. Pieejami gandrīz visiem automašīnu modeļiem pēc pasūtītāja vēlmēm - var izvēlēties auduma krāsu (melns, antrazīts - melns ar baltu sajaukumā). Tepiķiem ir iestrādāti oriģinālie stiprinājumi, ja tādi ir paredzēti, dubul..
28,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)